«  Травень 2020  »

Сімейний лікар

Сімейний лікар - це високо кваліфікований спеціаліст, який має багатопрофільну підготовку, першим вислуховує пацієнта, надає первинну медичну допомогу та пораду та займається лікуванням всіх членів родини. Сьогодні у них, представників найгуманнішої професії свято!

Сімейних лікарів комунального некомерційного підприємства «Млинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Млинівської селищної ради із професійним святом привітали голова Млинівської ОТГ Дмитро Левицький, заступник селищного голови Валерій Феха та головний лікар КНП «Млинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Василь Семенюк.

Почесною Грамотою Млинівської селищної ради за високий професіоналізм, працьовитість і вагомий внесок у надання медичної допомоги нагороджено Морочинець Ларису, завідувачку фельдшерським пунктом с. Пітушків та Поліщук Наталію, завідувачку амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Малі Дорогостаї.

Для забезпечення безпечної роботи, працівникам КНП «Млинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» передано засоби індивідуального захисту (окуляри, рукавиці, респіратори, одноразові костюми), дезінфікуючі розчини, пальне.

Усім сімейним лікарям бажаємо здоров'я, наснаги і терпіння у вашій відповідальній роботі, пошани та щирих посмішок вдячних пацієнтів!

Світлина від Млинівська селищна рада.

Переглядів: 137 | Додав: doom02 | Рейтинг: 0.0/0