«  Грудень 2021  »

Програмно-апаратний комплекс для телемедицини IDIS2GO.

Головною метою реформи медичної галузі є поліпшення здоров’я населення через забезпечення рівного й справедливого доступу всіх громадян до медичних послуг належної якості. Саме цьому і сприяє запровадження телемедицини зокрема.

До закупівлі даного обладнання долучились Млинівський селищний голова Д.ЛЕВИЦЬКИЙ, Острожецький та Бокіймівський сільські голови Т.ГОРДІЙЧУК, С.ПАВЛЮК, які надали спів фінансування з місцевого бюджету обласному бюджету.

В цілому, Млинівською селищною радою було виділено 165 тис.грн., Острожецькою сільською радою 55 тис.грн. та Бокіймівською сільською радою 11 тис.грн. Загальна вартість отриманого телемедичного обладнання становить майже 2млн.грн.

В даний час лікарі первинки освоюють дане телемедичне обладнання. Практично в кожного сімейного лікаря буде свій функціональний кабінет, який дасть можливість зробити наступні обстеження: записати електрокардіограму, зробити спірометрію, виміряти артеріальний тиск та температуру тіла безконтактним термометром, визначити насиченість киснем крові. При необхідності дані обстеження сімейний лікар може направити в телемедичний центр, де кваліфіковані лікарі нададуть рекомендації. Крім того дане обладнання дає можливість в онлайн-режимі зробити знімок уражених мість, записати звукове повідомлення про історію хвороби пацієнта. Таким чином зроблений ще один крок до забезпечення доступності населення до медичної допомоги. Оскільки його можна використовувати при виїздах у ФП/ФАП та при оглядах пацієнтів на дому.

Переглядів: 150 | Додав: doom02 | Рейтинг: 0.0/0